Samsung galaxy s3

Shitet nga: samsung 09 Pri 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Ferizaj
Samsung galaxy s3 shum i mir.pa as ni grrith ne ekran.punon perfekt dhe shum i rujtun
16gb
ka folin perpara.fotrollen dhe foli mrapa

fotot jan origjinale

Ndrrim vetem me samsung galaxy s4 dhe htc one m7

kontakt edhe ne viber +38649326307
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim