Samsung galaxy s4

Shitet nga: samsung 01 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Samsung s4 SM G350E
android 4.4.2 eshte i ruajtur 1jav i perdorur e shes per arsye se me ka ardh i njejti vetem 1 version me i ri , posedon te gjith programat e rinj dhe te gjitha aplikacionet i mundeson
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim