Samsung gt i5500

Shitet nga: leutrim 16 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes samsung gt i5500 ne gjendje te rregullt i ardhur nga suedia telefoni ka kamer 5 mgpx dhe micro sd 1gb dhe punon me gjitha aplikacionet viber , tango , whats up etj.
qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim