Samsung s2

Shitet nga: ilir 17 Pri 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet samsung s2 ( pllaken e ka te djegt ) EKRANI I PUNON DHE PJEST TJERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim