Samsung s3 mini i8200

Shitet nga: sadik 28 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes dhe nderroj me iphone 4 ose 4s
esht i ri
Viber +37744419330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim