Samsung s4

Shitet nga: Samssung 07 Pri 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Samssung s4 i9500 shum i ruajtur i perdorur vetem 2 muaj ka garancion edhe 10 muaj .

Telefoni vjen me :

Adapter
Ndegjuese
USB cable si dhe FLETEGARANCIONVIBER +49 157 861 336 49
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim