TELEFONA dhe ORA dore

Shitet nga: adi 27 Jan 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Samsung
Modeli: E1170
telefont dhe ora t ne gjendje te mir te ardhuna nga gjermania i shes kotrum 044767604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim