teleona dhe ora dore

Shitet nga: adi 27 Jan 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Samsung
Modeli: E1170
shiten telefonat dhe ora dore te ardhuna nga jasht ne gjendje te mir i shes kotrum ose me cop 044767604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim