Simore, Dual SIM Adapter. Per me ba telefonin e ..

Shitet nga: Simore 05 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Simore, paisje qe mundesh me i shti dy karta ne ta per me e ba telefonin me dy karta. Punon me shumicen e telefonit. Qmimi 20 euro. Ju ma tregoni modelin e telefonit un ju tregoj a ban per at model. Fotot origjinale. Video ne Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=FBy9SkfKf-k


044 472 497 dhe WhatsApp +37744 472 497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim