Sony Xperia Z1 Compact

Shitet nga: Blerim (Viber ose Email) 08 Pri 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes sony xperia Z1 Compact ne gjendje shum te mir. Qmim i arsyeshem.
Te dhenat:
Resolution 1080 x 1920 pixels (~441 ppi pixel density)
Android OS, v4.2 (Jelly Bean), upgradable to v4.4.4 (KitKat), planned upgrade to v5.0 (Lollipop)
Per Momentin ka Android OS 5.O Lollipop - Eshte ne Ciangen mode dhe i ber Rooted
CPU -Processor Quad-core 2.2 GHz Krait 400 (4 Procesora)
16 GB Rom Internal
2 GB RAM
Camera: 20.7 MP, 5248 х 3936 pixels, autofocus, LED flash,
Inqizim ne video: 1080p@30fps, HDR

Te interesuart le te lajmrohen ne kete numer +38970908234 ne VIBER ose le te shkruajn ne Email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim