Sony x peria urgjentt

Shitet nga: yll 06 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes telefonin sony ne gjendje perfekte vetem dy muaj I pordorur pa asnje gervishje shum I ruajtur dhe perfekt punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim