iPhone 4 16GB FullUnlock

Shitet nga: Valmir 26 Qer 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes iPhone 4 full unlock 16 Gb Cmimi fiks 140€ ne gjendje perfekte.
iPhone 4 full unlock 32GB Cmimi fiks 160€ ne gjendje perfekte.


*** Telefonat kan ka 3 muaj GARANCION tek ne. dhe vijne vetem me kabull (pa Koke)

045 633 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim