iPhone 4 i bardhe Full Unlock fabrikisht dhe i b..

Shitet nga: iPhone 4 i bardhe 16 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   190 EUR

Komuna: Ferizaj
iPhone 4 i bardhe full unlock ne gjendje perfekte, perdoruesi i pare jam dhe i blere ne Amerike ne Apple Store. Nuk ka asnje demtim, grrithje apo probleme tjeta.
Ky qmim eshte fiks, ju lutem mos me kontaktoni nen kete qmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim