iPhone 4S i zi 16GB Full Unlock i blere ne Apple..

Shitet nga: iPhone 4S 16GB 16 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Ferizaj
iPhone 4S i zi 16GB Full Unlock i blere ne Apple Store
Ky iPhone eshte i blere Full Unlock direkt ne Apple Store ne Gjermani
Eshte ne gjendje perfekte sikur me qene i ri, pa asnje problem dhe pa asnje gervishje.
Qmimi eshte fix dhe nuk bej nderrime, ju faleminderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim