iPhone 5 16GB dhe 32GB FullUnlock - 2 Copa

Shitet nga: Valmir 24 Shk 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes 2 copa iPhone 5 fullUnlock,ne gjendje perfekte shume te rujtun, jane te ardhur nga CH me 06.02.2015.
iPhoni me ngjyre te bardhe eshte 16GB kurse i ziu eshte 32GB.


Cmimet :

iPhone 5 16GB White - 280€ fiks
iPhone 5 32GB Black - 300€ fiks


***Iphonat vijn vetem me kabull**
Tag: iphone iphone 5 iphone 6 iphone 4s iphone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim