iPhone 5 i zi 16GB me fatroll

Shitet nga: ahmet 29 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
shes telefoni iphon 5 16GB i zi me fatroll, shum pak i perdorur as nje grith ne ekran,vjen me adapter dhe me ndegjuse.telofin vjen nga Norvegjia qmimi 300 euro per me shum informata mund te kontaktoni neper mes emailit sweet_ahmet@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim