iPhone 5

Shitet nga: donat 07 Pri 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes iphone 5 dhe baj ndrrim me skuter mondial
Mund te kontaktoni ne nr 045-416-730
Urgjend paret pom vyn ma shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim