iPhone 5S GOLD 16GB

Shitet nga: Besmir 11 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet iphone 5s gold 16gb, iphone eshte i perdort por i rujt shum, ka folia para dhe mbrapa per mbrojtje. iphone vjen poashtu me adapterin e tij tvetin original.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim