iPhone 5s gold

Shitet nga: ardian 23 Shk 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Ferizaj
shes iphone 5s gold esht full unlock esht i rujshem dhe ne gjendje te rregull ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim