samsung galaxy note 2

Shitet nga: ARDIN 26 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
telefoni eshte ne gjendje te mir punon, vije vetem me mbushes posedon dhe laps te tij personal dhe punon edhe pa prekur gjamin e telefonit


te telefonojn vetem te interesuarit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim