samsung galaxy s4 zoom

Shitet nga: samsung zoom 02 Pri 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Telefoni ne eshte ne gjendje te mir siq shifet ne foto . Bej dhe ndrrim me ndonje telefon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim