urgjent Tablet Jay-tech pc pa762 nga gjermania

Shitet nga: ferizaj 07 Mar 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
tablet Jay-tech pc pa762 nga gjermania
e perdorur ne gjendje te rregullt me viber fb tango
kamer para (per selfie ) vjen me adapter tvetin dhe kabllo per pc
viber +38649367483
nese ju duhen karakteristikat -jay tech tablet pc pa762
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim