BLAUPUNKT radi mp3 dhe navigacion

Shitet nga: Burhan 17 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : GPS pajisje
Shes radi per vetura blaupunkt e paper dorun ere ne paket qysh poshiet e ardhun nga jasht me novigacion mp3 per mashum thirr ne nr 045633540 qmimi i volitshem malir edhe mat mir sun gjani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim