Kabllot per auto diagnoze VAG-COM 409

Shitet nga: Vag-com 07 Dhj 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : GPS pajisje
Shes kabllon per diagnostifikim te veturave VAG-COM kabllo eshte e ardhura nga franca, dhe eshte per veturat AUDI,PASAT,GOLF,SEAT, me detajisht lista zyrtare e veturave qe mund te kontrollohen.
me te vjen edhe CD per instalim,

1.Audi Models:
- 1)Compatible: A2 / A3 / A4 Cabriolet / A6 / A8 / S2 / S3 / TT
- 2)Not Compatible: 80 / 100 / 200 / A3(8P) / A4(B7) / A6(C6/4F) / A8 / A8L(D3/4E) / Q7
- 2.SEAT Models:
- 1)Compatible: Alhambra / Altea / Arosa / Cordoba / Ibiza / Inca / Leon MK 1 / Leon MK 2 / Toledo
- 2)Not Compatible: Altea (5P) / Leon (1P) / Toledo (5P)
- 3.Skoda:
- 1)Compatible: Fabia / Felicia / Octavia MK 1 / Octavia MK 2 / Superb
- 2)Not Compatible: Octavia (1Z)
- 4.VW:
- 1)Compatible: Beetle / Bora / Caddy / Corrado / Golf MK2 / Golf MK3 / Golf MK4 / Jetta MK3 / Jetta MK4/ Lupo / Passat -MK3 / Passat MK4 / Polo MK3 / Polo MK4 / Touran / Touareg / Transporter T3 / Transporter T4 / Transporter T5.
- 2)Not Compatible: Caddy (2K) / Golf MK5 (1K) / Golf Plus / Jetta MK5 (1K) / Passat MK5 (B6) / Passat MK6 (B6) / Phaeton /

per me shume info kontaktoni ne tel. 044707755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim