RADIO + NAVIGACION BLAUPUNKT ERE

Shitet nga: 0000 14 Gsh 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   75 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : GPS pajisje
shes radio me cd mp3 +novigacion radia asht ere dhe kurr nuk esht per dor radia asht ardh prej danimarke dhe asht n paket siq shiher per mashum thirr ne 045 633 540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim