//

Shitet nga: Goma 26 Nën 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma 225/55/16 4copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim