4 bandash

Shitet nga: gazi 20 Dhj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 bandash te thjesht shum pak te pedorur nr 14 jan te prodhuar per FIAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim