4 goma me bandash te hekurit me rrotkapne 205..

Shitet nga: g.gashi 16 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR   145 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma per golf 4 jan 16;205;55 ja n shum ne gjendje te mire per ver jan , jan shum te mira qmimi 160e ose ndrrrim me naj ajfon 4 ose laptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim