DY GOMA 195/65/15 M&S 044761938

Shitet nga: dioni 24 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan Goodyer ultragrip7 origjina jan shum te mira.
ndrrim i mundshem me naj telefon me android ose naj sen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim