Fellnet 15 me guma po thuaj të reja

Shitet nga: Burhan 30 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane te ardhura nga Gjermania jane ne gjendje te rregullt po ashtu edhe gomat jane shume te mira.

Viber: +4915731817809

Fellnet janë në KOSOVË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim