Fellnet 17 shume te mira

Shitet nga: Burhan 30 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felnet jane te ardhura nga Gjermania dhe jane univerzalle per te gjitha veturat, po ashtu i kane te gjitha paisjet percjellese, kane edhe pasisjet per me i zgjanu mbrapa me dal rrotat me jasht.

Viber: +4915731817809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim