Golf 4 tdi Automatik/Tiptronik 10 MUJ RKS 2003

Shitet nga: 000000 28 Mar 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES ,, golf 4 TDI ME NJO TE KUQE,,, ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike
vetua eshte me te gjitha serviset e kryera pa asnje defekt dhe shum ekonomik
viti i prodhimit ne fund te vitit 2002
RKS 10
FELLNE 16 me guma te reja
klima funksionale
air bag
ATOMATIK TIP TRONIK
esp,,, 2 QELSA
kater gjamat me rrym
pasqyre elektronike
centrall mbyllje qendrore
nga largsia etj ,,,,,,,, me ni fjal ,,,,, vetura ,,,,, esht tiP TOP,,,,,,,,,,
vetura eshte ne emer timin personal vlen te ceket se nuk eshte hipotek apo garancion bankar mund te perkthehet brenda ores te noteri PER MASHUM ,,,044757377 OSE 045975550,,, QMIMI DISKUTOHET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim