Goma me fellne 20 per audi A6,A4. Etj Cmimi I ..

Shitet nga: -IliR 07 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjentisht 4 fellne per audi A6, A4 etj


255/35/ZR20

Cmimi i volitshum

044 668 518
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim