SHES GOMA TE DIMRIT R17

Shitet nga: guma 18 Jan 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimtri 215/50 r17 95v
nr.045/273/960+viber+37744273960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim