2 Goma

Shitet nga: privat 11 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy Goma 30 euro dyat Dunlop Winter 195 65 15 M-S ... Pa Verejtje nuk Dridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim