2 bandash per golf-5pasat audi touran

Shitet nga: nexhi 30 Jan 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
vetem -2 bandash ikam bajn per golf-5-6- pasat audi touran - 20 euro 2 copa qmimi i pa diskutushum
thirr ne viber
+37744323844
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim