2 goma gjipit qmmim 130

Shitet nga: naim 20 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes du gaomat e gjiput te sapo ardhura nga zvicrra gomat jan 15 coll qmimi per cop asht 65 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim