2 par fellne 18coll Crom

Shitet nga: ekrem 17 Mar 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 par fellne 18coll crom shum te rujshme 1 par jan per bmw kushtojn 600€ ndersa tjerat jan me 10 vrima per qfardo lloj veture kushtojn 600€
mund te na gjeni ne Gerlic te AUTO PJES SHEHU per ma shum informata kontakto ne NR. 044 127-702Mund te kontaktoni edhe me Facebook ne LINKUN....me posht

https://m.facebook.com/profile.php?id=224573380890957

Edhe ne Viber +37744127702

044/353-620


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim