225/55ZR17

Shitet nga: arben 30 Sht 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
urgjent shiten fellne me goma shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim