2500 copa goma 13,14,15,16,17,18

Shitet nga: veli haliti 29 Mar 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2500 goma 13deri18 ka tek edhe qift gomat jan ne nerodime komuna ferizaj gomat komplet e kan qmimin nga 1e50cent duhet te numrohen edhe ni her me dit sakt numrin sa jan gomat e kan ket qmim veq ne shumic mi marr komplet arsya e qmimit te ult asht se pom duhet mi jek patjeter per shkak te venit qe pom vyn me liru ju mir presim shanca per me fitu asht te aj qe i blen ka laverdi mi marr se qmimi asht i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim