255/65/R16

Shitet nga: guma 21 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per gjip ne gjendje te mire.
4 copa 90 euro
guma, goma. 255/65/R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim