4 Fellne me Goma R16- VW- $port -14

Shitet nga: Dritoni 21 Shk 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Extra fellne te bukura me goma shume kualitative per VW/ 16/205/55
Fellnet me goma jane te ardhura nga Zvicra dhe nuk jane te perdorura ne Kosove.
Per kualitetin e fellneve dhe gomave garantoj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim