4 Goma

Shitet nga: lorik 27 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres me bandash Gomat jan dy muaj te perdorura, po ashtu edhe bandasht jan te ri dhe kan 5 vrima per golf 5
195,65,15
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim