4 Goma per Xhip 225-65-15

Shitet nga: XXXX 12 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma
225-65-15
15 euro Copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim