4 Goma te Veres 17

Shitet nga: Lorik 06 Pri 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma te Veres .. 225 45 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim