4 goma M+S

Shitet nga: Muhamet 04 Gsh 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma m+s Te prodhuesit sava me dimensione
195-60-R15 ne te shkelqyer
Gomat jan pak te perdorura
Kontact ne tel 044-593-339
Qmimi 15 euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim