4 goma m+s 15 inch

Shitet nga: Muhamet 17 Gsh 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma 15 inch m+s
Dimensioni 195/60r15
Ne gjendje te shkelqyeshne
Cmimi 15 euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim