4 gomat 235/75r/15

Shitet nga: Arijan 16 Mar 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma n gjendje t mir te ardhura nga austria
dhe jone Te gatshme per perdorim
per me shum na kontaktoni 045642264


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim