4 guma M+S

Shitet nga: Labb 03 Pri 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim