4fellnet 15qe

Shitet nga: fellnet 21 Mar 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan te ruajte mir por pos njeres eka nj te krisur te voge shifet ne foto 3 jan me goma te mira njera ska gum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim